Ubytování

Hotel alpského typu má 4 poschodí a je zařízen replikami masivního selského nábytku. Pokoje hotelu jsou komfortně zařízeny, se SWC aTV/Sat. Hotel Pomi nabízí i mezonetové pokoje (1x dvoupostel dole, a 2 oddělené postele v patře vhodné pouze pro děti do 11,9 let). Tyto pokoje jsou velmi vhodné pro ubytování vícečlenné rodiny. V posledním patře se nachází 2 apartmány (1x dvoulůžkový a 1x pětilůžkový apartmán). Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutkem, koupelnou se SWC a TV/Sat. Většina pokojů hotelu disponuje balkónem v výhledem na Čertovu horu (sjezdovky a skokanské můstky).

Ubytovaní hosté mají k dispozici saunu, vířivou vanu, lyžárnu a recepci se směnárnou s možností uložení cenností v trezoru. Ve druhé patře hotelu na chodbě je dětem k dispozici dětský koutek. Dále je dětem k dispozici velké veřejné venkovní hřiště se spoustou houpaček a prolézaček. Hřiště se nachází za objektem (cca 15 m).

Recepce je v provozu denně od 8-20 hod. V den příjezdu nutné přijet do 19,30 hod., popřípadě se domluvit předem přímo s recepcí pozdní nájezd tel.: 481 528 060. 

Wi-fi připojení zdarma. Parkování přímo u objektu (není hlídané, pouze omezený počet míst). Dále jsou placená parkoviště již od 20m od hotelu.

Okolí hotelu nabízí širokou škálu sportovních aktivit. V létě se jedná o skvělý výchozí bod pro turistiku, cykloturistiku, tenis, golf, adrenalinové sporty atd. V zimě jde hlavně o blízkost čtyřsedačkové lanovky na Čertovu horu (cca 100 m) se sjezdovkami různých obtížností a běžecké stopy. Více v tipy pro vás »